Про нас

Комсомольський трикотаж від фабрики дитячого одягу «Вінні Пух».

Ми спеціалізуємося на виробництві дитячого трикотажу вже більше 15 років, зарекомендувавши себе на ринку як виробники якісної, доступної, зручної і повсякденної дитячої одежі. Нам довіряють як оптові так і роздрібні клієнти. Територіально наше виробництво знаходиться в місті Горішні Плавні, Полтавської області.

Багато уваги ми приділяємо контролю якості. Ретельні перевірки проводяться на всіх етапах виробництва дитячого трикотажного одягу. Починаючи з підбору тканин, ниток, фурнітури, декору і закінчуючи розкроєм, пошиттям і упаковкою. Пошиття дитячого одягу проводиться на новітньому обладнанні. Над виробництвом ТМ «Вінні Пух» працюють кваліфікований розкрійник та професійні швачки.

Після перевірки якості та упаковки, вироби надходять на склад готової продукції, де працюють досвідчені менеджери, які допоможуть підібрати Вам і Вашій дитині кращі варіанти одягу. Варто нагадати, що ми використовуємо у виробництві тільки сертифіковані матеріали (інтерлок, кулірка, стрейч-кулір, рібану, футер, велюр, футер з лайкрою та інше). Це робить наш трикотажний одяг абсолютно безпечним для Вашої дитини.

Сьогодні ми - успішна фірма з дружнім колективом. Наші співробітники, так само як і наші покупці, мають дітей, тому ми прекрасно знаємо, яким має бути сучасний дитячий одяг.

Ми хочемо не просто створювати обновки для діток, ми хочемо дивувати і балувати маленьких хлопчиків і дівчаток. Ми хочемо вберегти Вас від зайвих витрат, тому у нас можна дешево купити дитячий одяг. У нас є товари на будь-який вік: для новонароджених, а також для хлопчиків і дівчаток від 0 і до 7 років.

ТМ «Вінні Пух» піклується і цінує своїх клієнтів. У нас діють різні системи знижок для покупців. Ми рухаємося в ногу з часом, створюючи умови для роботи дропшиппінгу, спільних покупок, оптових покупців і не забуваємо про роздрібних клієнтів. Спеціально для роздрібних покупців, ми постійно пропонуємо акційні пропозиції та знижки.

Купуючи товар в інтернет-магазині «Вінні Пух», Ви купуєте товар безпосередньо у виробника, а це гарантує Вам доступну ціну, своєчасну доставку, заміну товару і відмінну якість.

Наша мета - одягнути Ваших діток тільки в краще!